Kredyty

Kancelaria CONSOLATOR oferuje Państwu kompleksową obsługę postępowania kredytowego. Zapewniamy pomoc od momentu zrodzenia się pomysłu aż po wdrożenie projektu. Przeprowadzimy Państwa przez proces opracowania i sporządzenia biznesplanu, prognoz finansowych oraz pozostałej dokumentacji wymaganej przy ubieganiu się o kredyt bankowy.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu kredytów na finansowanie przedsięwzięć deweloperskich. Pomimo niesprzyjającej dla branży budowlanej sytuacji rynkowej, udaje nam się znaleźć dla większości naszych Klientów atrakcyjne rozwiązania kredytowe. Zapraszamy do kontaktu firmy z sektora budowlanego. Spotkanie nic nie kosztuje, a może zaowocować znalezieniem kredytu na finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych, czy też poprawę płynności finansowej.

Staramy się nie ograniczać naszych usług jedynie do kredytów. Pomagamy w procedurze uzyskania leasingu, czy też w przygotowaniu emisji obligacji oraz znalezieniu inwestorów zainteresowanych ich objęciem. Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami przeznaczonymi pod budownictwo mieszkaniowe (licencja zawodowa nr 7106).